Vánoce se blíží... / 'Starlight Xmas' .

27. září 2014 v 9:24
Už jsem přišla na to, proč se mi články nezveřejňovaly...
Ve skutečnosti sjem první článek psala 1.srpna 2014, 20:43 . Ano ano. Klarisu to nějak brzy popadlo. Blog oblékla do nového zimního kabátku a dívala s ena vánoční filmy.
Vlastně (jak už jsem psala) jsem tento blog neplánovala vůbec zprovoznit. Nastoupila sjem na střední, kde máme vyučování 3x týdně do půl paté, 1x do půl čtvrté.. a jenpátky máme kratší. Nemluvě o tom, že pomalu začíám nnávidětpočítač...
Každopádně jsem hledala z nudy náhodnou hru a našla jsem takovou oddechovou, příjemnou hru, která mě přivedla na myšlenku napsat 1. srpna tento článek. A vlastně si říkám, že to nebude špatý nápad. Vánoce pro mě asi budou záchytný bod. Už teď vím, že to bude více než náročné. Neplánuji nějakou velkou aktivitu. Články by byly tak maximálně 2x za týden. Většina asi přednastavených, ale možná se mi jednou za čas povede přidat něco 'extra' ...třeba nějaký neplánovaný vánoční deník nebo tak :) Uvidíme jak to celé dopadne.
A teď už k té hře, díky které jsem tento článek vlastně začala psát.
Nese název 'Starlight Xmas' . V podstatě jde jen o to, že musíte převracet spojené souhvědzí a tak z něj vytvořit nějaký obrazec s vánoční tématikou. Není na tom nic těžkého. Pokud jdete špatně, spojení hvězd vám zmizí, takže víte že musíte změnit směr tahu. Celá hra má 30 kol a doopravdy není nejak složivá. Hraje k tomu pohodová hudba a za nějakou tu chvíli vás to zabaví. Hra je vážně pohodová a vánoční. Splnila jsem všech 30 levelů a ani trochu se nerozčilovala.
.
Mé celkové skóre na režimu Classic bylo 293838

A jaké bylo vaše? :) Budu moc ráda, když mi napíšete..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama