* 51 dní do Vánoc * Něco jsem si uvědomila *

2. listopadu 2013 v 9:40 | Klarisa... |  Rok 2013
Ahoj!
Vím, že jsou to asi jen výmluvy. (Můj pokazený notebook, moc práce ve škole...) Ale bohužel to tak je.
Včera bylo už 1.listopadu (mimochodem..přesně rok co zemřel zpěvák Mitch Lucker. R.I.P. Mitch! ♥) A něco sem si uvědomila.
Když sjem přišla domů ze školy a na stole jsem uviděla hromádku vánočních letáku, Když jsem hledala čtenářský deník a našla jsem místo něj vánoční kuchařku, když jsem našla malinký seznam vánočního cukroví které chtěla moje ségra minulý rok napéct. Korunu tomu dalo, když i moje maminka přinesla z obchodu vánoční ubrousky a "vánoční mandarinky". No..ony jsou to vlastně jen normální mandarinky, ale ty mandarinky před vánocemi jsou nejlepší. No a když už i moje maminka řekne "Kláry koupila jsem VÁNOČNÍ mandarinky".... něco to znamená.
Od září jsem napsala jen 12 článku! .... a to je počet co jsem měla minulý rok i za týden. A popravdě? Až do teď jsem na Vánoce vlastně ani nepomyslela.
Ale když sjem viděla v obchodě to vánoční cukroví, čokolády, adventní věnce, kalendáře...když jsem viděla ve Vaňkovce vánoční stánky s ozdobama... Neco mi došlo. Vánoce už jsou vážně zarohem a já musím napravit co jsem zanedbávala.
Na mojí neaktivitě má značný podíl i to, že jsem v 9.třídě a hlásím se na školu s talentovou zkouškou, která podle mě není zrovna nejlehčí. Teda možná je...ale vzhledem k tomu, že je to celkově vynikající škola a hlasí se na ni hodně lidí.. . Snažíms e připravovat co nejvíc. Protože tahle škola je moje vysněná a já se začala připravovatpozdě :( .. ale snažím se ..
Chci vám jen říct, že se budu snažit napravit co sjem zkazila a ještě tento víkend chci sepsat články, které mám nachystané. Vážně toho mám hodně nachystaného. Jens e nemůžu dokopat k tomu to napsat.
Ráno jsem snídala "vánoční mandarinky" a pila kakao .... a dostala jsem chuť na to podívat se na Sám Doma! :) Už s emi to stahuje O:)

Zatím se mějte.... doufám, že se nezlobíte.


P.S.: #Sim si zrušila Vánoční blog. Víceméňě ji i chápu... je mi to strašně líto, protože ona a její blog patřili k nám do rodinky. Ale je to její věc a doopravdy její důvody chápu :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačík Kačík | Web | 2. listopadu 2013 v 14:14 | Reagovat

Taky jsem se na blogu teď delší dobu neukázala...a taky to chci napravit:D:)
Moje mamka donesla domů pomeranče a pomelo...a to už pro mě opravdu znamená svižný příchod Vánoc!:D:)

2 Santice Santice | Web | 2. listopadu 2013 v 23:46 | Reagovat

Souhlasím taky jsem na tom bídně už jen že loni jsem začala v září a teď koncem října :D :) A moje mamka mi donesla Kaki (nevím jak se píše) ale miluji to a je to symbol vánoc protože se prodává jen před Vánoci :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama