Listopad 2013

Diplomy za Bleskovku :)

16. listopadu 2013 v 17:32 | Klarisa... |  Rok 2013
Ano ano ano rozumím... trvalo mi to dlouho :D
Omlouvám se...
Ano ano rozumím.... nespnila jsem slib že budu víc přidávat :D
Ano rozumím...
Ano ještě jednou se omlouvám.

Jenže minulý čtvrtek byl ten koncert a... celý víkend byl takový jakože v duchu "Skillet byli nejlepší" ...no a to i celý následující týden (když opominu to když jsem zse poazila písemku z matematiky).
Proto přicházím s Diplomy až teď...
Snad se budou líbit :)

Bleskovka #1

5. listopadu 2013 v 18:21 | Klarisa... |  Rok 2013
Takže zdár...
Já jsem povýšená a namyšlená..těší mě :D
-Ehm... to neřešte...nepochopili by jste to. Jen mám blbečka učitele! -_-

Je tu první bleskovka..
která nebude super moc blesková a nebo vůbec ne blesková :D
Jde o to, že to můžu vyhodnotit buťto zítra ve škole když budu o šesté hodině na počítačích a potom už ne, protože přijede kamarádka a ve čtvrtek jedeme na ten koncert (juchuuuuuuuuu) a tím pádem bych to mohla vyhodnotit až v pátek. Což se mi nebude chtít :D
Takže...
Pod perexem budou otázky a já si nachystám flashku s miliónem obrázků kterou si vezmu do školy. A pokud tu budou tak o tričtvrtě na jednu už nějaké odpovědi , tak uzavřu komentáře popř. udělám diplomy a zveřejním to :) (možnost ale je i ta, že mi to s těma diplomama nevýjde časově a programově :D)
Pokud tu žádný komentář nebude tak to vyhodnotím nejspíš o víkendu :)


Jdeme na to!

My Wishlist 2013 ♥

3. listopadu 2013 v 9:04 | Klarisa... |  Rok 2013
Já osobně jsem nikdy Wishlist na blog nepsala.
Ale když jsem byla malá, psala jsem ježíškovi pravidelně (kdo ne) a dopis dávala na parapet za okno, aby si ho ježíšek všimnul :') Vždycky mě překvapilo zároveň potěšilo, když tam ráno nebyl!..Utíkala jsem za maminkou a byla jsem hrozně nadšená :D

Tohle bude první rok co napíšu svůj Wishlist na blog.
No... já popravdě ani pořádně nevím co bych si přála na vánoce. Já jsem ráda za to, o mám už teď :)


Winter tag / Zimní tag :)

3. listopadu 2013 v 8:07 | Klarisa... |  Rok 2013
Tak a je tu jeden další článek :)
Nápad není z mojí hlavy. Přivedla mě k němu Vánočka, která tenhle tag naprsala myslím první :)
Jednou mi napsala ať ho napíšu taky... no tak to zkusím :)

P.S.: Chápu, že je teprve podzim. Ale mě se ten zimní tag líbí víc :)


Jdeme na to.... :)

* 51 dní do Vánoc * Něco jsem si uvědomila *

2. listopadu 2013 v 9:40 | Klarisa... |  Rok 2013
Ahoj!
Vím, že jsou to asi jen výmluvy. (Můj pokazený notebook, moc práce ve škole...) Ale bohužel to tak je.
Včera bylo už 1.listopadu (mimochodem..přesně rok co zemřel zpěvák Mitch Lucker. R.I.P. Mitch! ♥) A něco sem si uvědomila.
Když sjem přišla domů ze školy a na stole jsem uviděla hromádku vánočních letáku, Když jsem hledala čtenářský deník a našla jsem místo něj vánoční kuchařku, když jsem našla malinký seznam vánočního cukroví které chtěla moje ségra minulý rok napéct. Korunu tomu dalo, když i moje maminka přinesla z obchodu vánoční ubrousky a "vánoční mandarinky". No..ony jsou to vlastně jen normální mandarinky, ale ty mandarinky před vánocemi jsou nejlepší. No a když už i moje maminka řekne "Kláry koupila jsem VÁNOČNÍ mandarinky".... něco to znamená.
Od září jsem napsala jen 12 článku! .... a to je počet co jsem měla minulý rok i za týden. A popravdě? Až do teď jsem na Vánoce vlastně ani nepomyslela.
Ale když sjem viděla v obchodě to vánoční cukroví, čokolády, adventní věnce, kalendáře...když jsem viděla ve Vaňkovce vánoční stánky s ozdobama... Neco mi došlo. Vánoce už jsou vážně zarohem a já musím napravit co jsem zanedbávala.
Na mojí neaktivitě má značný podíl i to, že jsem v 9.třídě a hlásím se na školu s talentovou zkouškou, která podle mě není zrovna nejlehčí. Teda možná je...ale vzhledem k tomu, že je to celkově vynikající škola a hlasí se na ni hodně lidí.. . Snažíms e připravovat co nejvíc. Protože tahle škola je moje vysněná a já se začala připravovatpozdě :( .. ale snažím se ..
Chci vám jen říct, že se budu snažit napravit co sjem zkazila a ještě tento víkend chci sepsat články, které mám nachystané. Vážně toho mám hodně nachystaného. Jens e nemůžu dokopat k tomu to napsat.
Ráno jsem snídala "vánoční mandarinky" a pila kakao .... a dostala jsem chuť na to podívat se na Sám Doma! :) Už s emi to stahuje O:)

Zatím se mějte.... doufám, že se nezlobíte.


P.S.: #Sim si zrušila Vánoční blog. Víceméňě ji i chápu... je mi to strašně líto, protože ona a její blog patřili k nám do rodinky. Ale je to její věc a doopravdy její důvody chápu :)